OFERTY PRACY

Pracownik Działu Serwisu
Lokalizacja: Jabłonna (powiat legionowski)

 Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu medycznego
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • aktualizacja pełnej dokumentacji produktów
  • wsparcie techniczne działu sprzedaży
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • praktyczna znajomość elektroniki, chętnie inżynierii biomedycznej
  • dobra umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych i lutowniczych
  • doświadczenie w naprawie i konserwacji urządzeń elektronicznych
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B

Oferta:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • cykl szkoleń
  • samochód służbowy

Oferty zawierające list motywacyjny, życiorys zawodowy oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.z. 1997r. nr 133, poz. 883, prosimy przesłać w terminie do 31.05.2018 r.

Specjalista ds. Przetargów

  • wyszukiwanie przetargów
  • kompleksowa obsługa postępowań
  • monitorowanie realizacji umowy
  • analiza rynku

Oczekiwania

  • praktyczna znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności analityczne
  • orientacja na wynik

Oferta

  • cykl szkoleń produktowych

Oferty zawierające list motywacyjny, życiorys zawodowy oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.z. 1997r. nr 133, poz. 883, prosimy przesłać w terminie do 31.05.2018 r.

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie materiałów marketingowych
  • współpraca z dostawcami usług marketingowych i organizatorami wydarzeń marketingowych
  • wsparcie zespołu sprzedażowego

Oczekiwania

  • praktyczna znajomość procesu marketingu i sprzedaży
  • umiejętność pracy w tempie
  • samodzielność
  • umiejętność zarządzania projektami

Oferta

PARTNERZY

ul. Chotomowska 30
05-110 Jabłonna

Tel.  22 782 44 74
Tel.  22 266 84 95 do 96

Faks 22 266 84 97
Tel. kom. 503 032 313

info@empireum.com.pl
www.empireum.com.pl