Empireum

Kontakt

SIEDZIBA FIRMY:

ul. Chotomowska 30 
05-110 Jabłonna

TELEFONY:

+48 503 032 313
+48 22 782 44 74
+48 22 266 84 95 do 96

FAX:

+48 22 266 84 97 lub wew. 25

E-MAIL:

info@empireum.com.pl

ZESPÓŁ OBSŁUGI KLIENTA

Marzena Rudnicka – Kierownik ds. Obsługi Klienta
mrudnicka@empireum.com.pl
+48 22 782 44 74 wew. 20
+48 508 164 417

Joanna Duszyńska – Specjalista ds. Obsługi Klienta
jduszynska@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74 wew. 20
+48 513 729 397

Karolina Afek – Asystent ds. Obsługi Klienta
kafek@empireum.com.pl
+48 22 782 44 74 wew. 20
+48 517 815 051

ZESPÓŁ PRZETARGÓW

Patrycja Kuchniak – Kierownik Biura
pkuchniak@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74 wew. 21
+48 798 717 914

Dorota Śmiechowska – Specjalista ds. Przetargów i Produktu
dsmiechowska@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74 wew. 22

Agnieszka Staszewska – Asystent ds. Produktu i Przetargów
astaszewska@empireum.com.pl
+48 22 782 44 74 wew. 22

ZESPÓŁ MARKETINGU

Max Blaut – Kierownik ds. Marketingu i Produktu
mblaut@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74 wew. 23
+48 517 755 805

Magdalena Justyńska – Specjalista ds. Marketingu i Produktu
mjustynska@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74 wew. 23
+48 690 521 534

ZESPÓŁ SPRZEDAŻY

Michał Czapla – Kierownik ds. Sprzedaży i Produktu
Województwo: mazowieckie, łódzkie, pomorskie, kujawsko-pomorskie
mczapla@empireum.com.pl 
+48 798 717 133

Piotr Hładio – Menedżer Regionu i Wsparcia Sprzedaży
Województwo: małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie
phladio@empireum.com.pl 
+48 508 164 517

Anna Lewczuk Menedżer Regionu i Edukacji
Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko – mazurskie
alewczuk@empireum.com.pl
+48 513 612 707

Joanna Nowak – Menedżer Regionu
Województwo: dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie
jnowak@empireum.com.pl  
+48 500 027 147

Michał Wądołkowski – Przedstawiciel Handlowy
Województwo: mazowieckie, lubelskie
mwadolkowski@empireum.com.pl 
+48 508 164 582

ZESPÓŁ SERWISU

Łukasz Zawadzki – Kierownik ds. Serwisu
lzawadzki@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74 wew. 27
+48 789 098 252

Agata Dmowska – Koordynator ds. Serwisu i Administracji
admowska@empireum.com.pl
+48 22 782 44 74 wew. 23
+48 690 204 175

Adam Gliwa – Inżynier ds. Serwisu i Produkcji
agliwa@empireum.com.pl
+48 22 782 44 74 wew. 20
+48 780 521 580

Marek Krajewski – Inżynier ds. Serwisu
mkrajewski@empireum.com.pl
+48 22 782 44 74 wew. 24
+48 503 196 560

Michał Sokołowski – Specjalista ds. Serwisu
msokolowski@empireum.com.pl
+48 22 782 44 74 wew. 24
+48 500 787 327

MAGAZYN

Krzysztof Struk – Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej
kstruk@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74
+48 519 450 436

Piotr Cholewiński – Magazynier
pcholewinski@empireum.com.pl
+48 22 782 44 74
+48 690 609 715

Formularz kontaktu
Mapa dojazdu