Empireum

Kontakt

Dane kontaktowe
SIEDZIBA FIRMY:

ul. Chotomowska 30 
05-110 Jabłonna

TELEFONY:

+48 503 032 313
+48 22 782 44 74
+48 22 826 45 08
+48 22 266 84 95 do 96

FAX:

+48 22 266 84 97 lub wew. 25

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Patrycja Kuchniak – Kierownik Biura
pkuchniak@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74 wew. 21
+48 798 717 914

Anna Pieńkos – Kierownik ds. Obsługi Klienta
apienkos@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74 wew. 20
+48 508 164 417

Kaja Karmel – Specjalista ds. Obsługi Klienta
kkarmel@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74 wew. 20

Magdalena Włodek – Specjalista ds. Przetargów
mwlodek@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74 wew. 22

DZIAŁ MARKETINGU i R&D

Max Blaut – Specjalista ds. Marketingu
mblaut@empireum.com.pl 
+48 517 755 805
+48 22 782 44 74 wew. 23

Michał Czapla – Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży
mczapla@empireum.com.pl 
+48 798 717 133

Magdalena Justyńska – Asystent ds. Marketingu
mjustynska@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74 wew. 23

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Dorota Jakubik – Menedżer Regionu
Województwo: mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko – mazurskie, lubelskie
djakubik@empireum.com.pl
+48 508 164 582

Piotr Hładio – Menedżer Regionu
Województwo: małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie
phladio@empireum.com.pl 
+48 508 164 517

Michał Szkutnik – Menedżer Regionu
Województwo: dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, lubuskie 
mszkutnik@empireum.com.pl  
+48 500 027 147

Wakat – Menedżer Regionu
Województwo: pomorskie, kujawsko – pomorskie, zachodnio – pomorskie
+48 798 717 133

DZIAŁ SERWISU

Marek Krajewski – Kierownik Działu Serwisu
mkrajewski@empireum.com.pl
+48 22 782 44 74 wew. 24
+48 503 196 560

Łukasz Zawadzki – Pracownik Działu Serwisu
lzawadzki@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74 wew. 27
+48 789 098 252

MAGAZYN

Michał Wądołkowski
mwadolkowski@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74
+48 519 450 436

Krzysztof Struk
kstruk@empireum.com.pl 
+48 22 782 44 74
+48 519 450 436

Mapa dojazdu
Formularz kontaktu